3:25 am - Çarşamba Ocak 18, 2017

2013 Gelinlik Modellerinden Henna Kreasyonu

Perşembe, 14 Mart 2013, 18:24 | 2013 Gelinlik Modelleri | 3 Yorumlar | Google
yazar trendgelinlikadmin

Son yıllarca farklı tarzda ve modelde gelinlik modelleri bulunmakta.Henna’da bu akımın bir parçası gibi.Klasik ve modern çizgilerin izlerini taşıyan modeller mevcut.gelinlik modelleri henna 9 2013 Gelinlik Modellerinden Henna Kreasyonu

Ancak gelinlik modelleri 2013 yılında uzun ve kabarık gelinlik modellerinin yılı olabilir.Taşlı ve kısa modeller daha çok sıcak düğün mevsimlerinin bir parçası olabilir.Ve Henna modellerde de kısa ve seksi gelinlik modelleri mevcut.

Bu modellerde sade bir gelin tülü ve modaya uygun gelin saçı yapıldığı zaman, şık olmamanız için hiçbir neden yok.Sizde hem şık hemde dikkat çekici gelinlik modelleri arıyorsanız Trendgelinlik ekibi olarak sizlere seçtiğimiz bu modelleri inceleyiniz.

Bu makalede yer alan gelinlik modelleri arasında, dantelli gelinlik modelleri, kabarık gelinlik modelleri ve klasik sade ve düz gelinlik modelleri mevcut.

Ayrıca türbanlı ve kapalı gelin adaylarına uygun tesettürlü gelinlik modellerini de bulabilirsiniz.

Gelinlik fiyatları genelde İstanbul’da çok pahalı oluyor.Sizlere tavsiyem daha az gelişmiş yerlerden almanız aynı modelleri daha ucuza bulabilirsiniz.e

Daha önceki yazılarımızda yer verdiğimiz Henna‘nın bu koleksiyonunda daha farklı ve ilgi çekici gelinlik modelleri mevcuttur.

Bu gelinlik modellerini İstanbul’da, İzmir’de, Ankara ve Konya’da çok rahat bulabilirsiniz.Fiyatlarıda makul seviyelerde olması lazım.

Resimlerin orjinal halleri için üzerine tıklamanız yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Modern Gelinlik Modellerinden Yaz Işıltıları başlıklı makalemizde En Güzel Gelinlik Modelleri, Farklı Gelinlik Modelleri ve Modern Gelinlik hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Arama Terimleri:yhs-fh_lsonsw (124),HENNA GELNLK (13)
Etiketler: , , , , ,

3 responses to "2013 Gelinlik Modellerinden Henna Kreasyonu"

  1. suda naz diyor ki:

    Bu gelinlik modelleri gerçekten süper ötesi.

  2. Aliye diyor ki:

    5 Numaraları gelinlik modelini nereden bulabiliriz.

  3. Dilara diyor ki:

    Bu gelinlik modellerinin fiyatları nerde yazıyor, bulamadım.Birde sondan bir önceki kabarık gelinlik modeline bayıldım.

Önemli Uyarı !

Sitemizde hiçbir ürün, imalat ve satışı yapılmamaktadır.Sitemiz tanıtım amaçlı markaların modellerini tanıtmaktadır. İçeriğin kaldırılması isteği için mail gönderiniz.

2013 - 2014 Trengelinlik.net,Tüm hakları saklıdır.Sitemizdeki yazı ve içerikler izinsiz paylaşılamaz ve kopyalanamaz.