3:26 am - Çarşamba Ocak 18, 2017

En Pahalı Gelinlik, Tüm Gelin Adaylarını Mest Edecek

Pazartesi, 4 Şubat 2013, 14:51 | Gelinlik Modelleri | Yorumlar Kapalı | Google
yazar trendgelinlikadmin

Halen daha zevk için mi, yoksa lüks için mi, bunlardan da öte elit kesim için dünyanın en pahalı gelinlik modeli, en pahalı gelinliliğini Japonya’da bulduk.Renee Strauss ve Martin Katz’ın birlikte yaptığı çalışma göz kamaştırıyor.

Çalışmada 150 karatlık elmaslar kullanılmış ve görenleri kendine hayran bırakıyor.Şu anki piyasa değeri 12 milyon $ olarak belirlenmiş.Belkide artıyordur hala.Bu gelinliğe Elmas Gelinlik adı takmışlar.Zaten başkada birşey söylenemez di.

Her tarafında 150 karat elmaslar olan bir gelinlik modeli işte bu model.En Pahalı Gelinlik, Tüm Gelin Adaylarını Mest Edecek aşağıda sergilenmiştir.

Bu gelinlik tamamen lüks bir gelinlik modelidir.Çünkü pırlantalar ve karatlarla döşenmiş, başında tül tasarımlı bir gelin saçı modeli tercih edilmiş.Önü ise dantelli ve yine tülden desen ve motiflerle süslenmiş.

Gelinlik aşağıya doğru balıksı bir çizgilerle tamamen özgün bir tasarıma kavuşturmuşlar, ve gelinlik modeli son yıllarda yapılan en sade ve ayrı zamanda en güzel ve gelinlik olma özelliğinide gösteriyor.

Sizlere TrendGelinlik olarak tavsiyemiz bu gelinliliği inclemeniz veya moda tasarımcılarına tavsiyemiz bu taşlı gelinlik modelini incelemeniz gerekir.

en pahali gelinlik modeli En Pahalı Gelinlik, Tüm Gelin Adaylarını Mest Edecek

 

resim kaynak:http://www.enteresan.com/haber/dunyanin-en-pahali-seyleri.1rb.4.1.html?page=7

Bir önceki yazımız olan Beyazın Büyüleyici Işıltısını Üstünüzde Hissedeceksiniz başlıklı makalemizde Beyaz İle Muhteşem Sadelikte Gelinlik Tasarımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Arama Terimleri:en pahal? gelinlik modelleri (235)
Etiketler: , , , ,

comment closed

Önemli Uyarı !

Sitemizde hiçbir ürün, imalat ve satışı yapılmamaktadır.Sitemiz tanıtım amaçlı markaların modellerini tanıtmaktadır. İçeriğin kaldırılması isteği için mail gönderiniz.

2013 - 2014 Trengelinlik.net,Tüm hakları saklıdır.Sitemizdeki yazı ve içerikler izinsiz paylaşılamaz ve kopyalanamaz.